שירותי שיווק דיגיטל במיקור חוץ

ניהול במיקור חוץ
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

 

להחזיק צוות גדול של אנשי מקצוע בתחום השיווק הוא מותרות שהרבה עסקים קטנים ובינוניים פשוט לא יכולים להרשות לעצמם. כדי להיות יעיל בשיווק דיגיטלי היום, אתה צריך מומחים בפרסום דיגיטלי, ניהול אתרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש, יצירת תוכן, וידאו, ניהול מדיה חברתית, שיווק בדוא"ל ואוטומציה שיווקית. אם אינך יכול להעסיק צוות מיוחד של 6-8 אנשים, MY-Marketing יכולה ליצור צוות וירטואלי שיבצע את העבודה במחיר קטן מהעלות.

במחיר של עובד אחד במשרה מלאה או במשרה חלקית, MY Marketing יכולה לשמש הרחבה של צוות השיווק שלך, למלא פערים בזמן או במומחיות, או אפילו לשמש כל מחלקת השיווק שלך. כך או כך, MY-Marketing תנצל טכניקות שיווק מוכחות לניהול אסטרטגי של מסעות השיווק הדיגיטליים שלך.

צוות השיווק שלך ב- MY-Marketing במיקור חוץ ירגיש כמו הרחבה של הצוות הפנימי שלך, בגלל הגישה הייחודית שלנו לשיתוף פעולה, שירות והגישה החיובית שלנו.

שיתוף פעולה

מפגשים שבועיים או חודשיים קבועים. הקמפיינים שלך לעולם אינם על טייס אוטומטי ואנו ניפגש איתך באופן קבוע לבדיקת מסעות הפרסום שלך, לספק דיווחים, להביא רעיונות לשיפור ולענות על שאלותיך.

שרות

צוות חשבון ייעודי. MY-Marketing יקצה צוות חשבון ייעודי שיכיר אותך ואת העסק שלך באופן אישי. המומחים שלנו יישארו אתכם מההתחלה ועד הסוף ביסוס עקביות ומינוף הניסיון בקמפיינים שלכם.

דוחות ולוחות מחוונים מותאמים אישית. MY-Marketing תספק נתונים מפורטים על הביצועים של מסעות הפרסום שלך בלוח מחוונים מותאם אישית כדי לעדכן אותך לגבי ביצועי הקמפיינים שלך.

יחס

כנות ושקיפות. ב- MY-Marketing  לעולם אינה מתחבאת מנתונים ומהאמת, ותמיד נשתף מידע ברוח שקיפות. תוכל לראות את כל הנתונים שאתה רוצה, ותמיד תהיה לך גישה לחשבונות שלך.

אחריות אישית. חברי צוות MY-Marketing לוקחים אחריות אישית על כל משימה, לקוח וקמפיין. אנו תמיד מוכנים לעשות צעדים נוספים כדי להבטיח שהקמפיינים שלך יצליחו, מכיוון שכל קמפיין משקף אותנו באופן אישי.

על ידי ניצול שירותי השיווק הדיגיטל במיקור חוץ שמציעה MY-Marketing , אתה יכול לסמוך על כך שקמפיינים שיווקיים שלך נמצאים בידיים מנוסות ויש לך את הצוות הדרוש לך כדי להצליח ולהקדים את עולם השיווק הדיגיטלי המהיר והמשתנה.

בקש עוד היום ייעוץ חינם או הצעת מחיר כדי ללמוד כיצד צוות השיווק שלנו במיקור חוץ יכול לתת לך את המומחים הדרושים לך כדי להשיג את מטרותיך.

פוסטים נוספים

PPC

גדלי המודעות לרשת המדיה

שיווק מחדש (Remarketing) יכול למשוך מבקרים שהתעניינו בשירות שלך לאתר שלך ולגרום למכירות ולהכנסות נוספות בעלות מדיה נמוכה יותר יחסית. עם זאת, אם אתה משיק קמפיין רימרקטינג ב- Google Ads, האופציה מאפשרת גדלי מודעות במגוון צורות ומיקומים, כיצד לבחור מה נכון לנו? מה הם הגדלים ואיפה המיקומים? אנו ב MY-Marketing מאים לעשות לך סדר.

שיווק דיגיטלי

שיווק במיקור חוץ

האם באמת יש לך זמן וחופש לפתח אסטרטגיה מתוחכמת, לכתוב את העותק, לעצב את התמונות, לעקוב אחר הקמפיינים ולעשות כל מה שכרוך בניהול קמפיין שיווקי מצליח?

רוצים לדבר?

התקשרו 054-2383815 או כיתבו לנו:

דילוג לתוכן