בלוג מרקטינג

מאמרי שיווק שכיף לקרוא

PPC

גדלי המודעות לרשת המדיה

שיווק מחדש (Remarketing) יכול למשוך מבקרים שהתעניינו בשירות שלך לאתר שלך ולגרום למכירות ולהכנסות נוספות בעלות מדיה נמוכה יותר יחסית. עם זאת, אם אתה משיק קמפיין רימרקטינג ב- Google Ads, האופציה מאפשרת גדלי מודעות במגוון צורות ומיקומים, כיצד לבחור מה נכון לנו? מה הם הגדלים ואיפה המיקומים? אנו ב MY-Marketing מאים לעשות לך סדר.

שיווק דיגיטלי

שיווק במיקור חוץ

האם באמת יש לך זמן וחופש לפתח אסטרטגיה מתוחכמת, לכתוב את העותק, לעצב את התמונות, לעקוב אחר הקמפיינים ולעשות כל מה שכרוך בניהול קמפיין שיווקי מצליח?

שיווק דיגיטלי

מיקור חוץ שיווקי

הובלה, הגדרה ויישום … אחריות על ניהול אסטרטגי של חברה בתחום השיווק היא משימה הדורשת התמחות, ניסיון, יצירתיות ורמת מיומנויות אנליזה גבוהה להגדרת ההתאמות הנחוצות להצלחה של יעדים.

שיווק דיגיטלי

מיקור חוץ בשיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי הוא ענף עצום ומיום ליום הוא מקבל צורה חדשה. כיום, הדרך בה אנשים הופכים את העסק שלהם לשיווק דיגיטלי היא מדהימה. אין ספק שזה יהיה עתיד של עסק מאובטח אבל רק כשהכל נעשה בצורה נכונה. יש משווקים שהם קליברים ומטפלים בכל דבר בכוחות עצמם.

שיווק דיגיטלי

ניהול שיווק במיקור חוץ

במקום לבצע מיקור חוץ של חלקים מהשיווק שלך לסוכנות מדיה חברתית, קופירייטר או משווק דוא"ל, איתי תגלה שיש לי את כל הכישורים האלה תחת קורת גג אחת. אני יכול לנהל את השיווק שלך בכל צעד ושעל מאסטרטגיית השיווק והתכנית שלך ליישום ואז למדוד את הצלחתה.

שיווק דיגיטלי

טיפים לשיווק דיגיטלי

מיקור חוץ של שיווק דיגיטלי בשלב מסוים הפך להיות הכרח עבור מרבית העסקים. זה לא אמור להפתיע כי מיקור חוץ של שיווק דיגיטלי הוא הפונקציה השלישית במיקור חוץ עבור עסקים קטנים, עם רק חשבונאות מיקור חוץ יותר ו- I.T

שיווק דיגיטלי

ניהול שיווק במיקור חוץ

ארגונים קטנים עד בינוניים מוצאים עצמם לרוב בחסרון תחרותי ביחס למנהיגות שיווקית. תכנון אסטרטגי ויוזמות מניבות הכנסות דורשים מיומנות או ניסיון ברמה גבוהה יותר ממה שמביא מנהל השיווק שלהם. זה יוצר דילמה: הם יכולים להביא את הכישרון ברמה הגבוהה שהם זקוקים להם ולהלחיץ ​​את התקציבים שלהם; או להיאבק בכישרון שכבר נמצא על הסיפון ולהסתכן בקבלת החלטות שגויות.

שיווק דיגיטלי

מנהל שיווק דיגיטלי

העסקת מנהל שיווק דיגיטלי יכולה להיות משימה קשה מאוד. חברות נוספות מתחילות להקדיש את המשאבים שלהן לשיווק נכנס שמשמעותו דרישה גדולה יותר למובילים עם ניסיון שיווקי דיגיטלי.

שיווק דיגיטלי

מנהל שיווק במיקור חוץ

עסקים קטנים רבים מוצאים את זה חסכוני ויעיל יותר למיקור חוץ בשיווק שלהם. אנחנו הופכים את זה לפשוט. תמורת תשלום חודשי אחיד, יש לכם גישה לצוות שיווק שלם שדואג לכל דבר. אנו מתחילים בפיתוח אסטרטגיה שיווקית ואז אנו מבצעים אותה. זה כזה קל.

רוצים לדבר?

התקשרו 054-2383815 או כיתבו לנו:

דילוג לתוכן