ניהול דיגיטל במיקור חוץ

כל מה שהעסק שלך צריך במקום אחד

שירותי שיווק דיגיטלי במיקור חוץ

צוות גדול של אנשי מקצוע בתחום השיווק יכול להיות מותרות שעסקים קטנים ובינוניים רבים פשוט לא יכולים להרשות לעצמם. כדי להיות יעיל בשיווק דיגיטלי כיום, אתם זקוקים למומחים בפרסום דיגיטלי, ניהול אתרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש, יצירת תוכן, וידאו, ניהול מדיה חברתית, שיווק באמצעות דוא"ל ושיווק אוטומציה. אם אינכם יכולים להעסיק צוות מיוחד של 6-8 אנשים, MY-Marketing יכול ליצור צוות וירטואלי כדי לבצע את העבודה בשבריר מהעלות.

MY-Marketing יכולה לשמש כשלוחה של צוות השיווק של החברה שלכם או אפילו לשמש כמחלקת השיווק שלכם כולה ותשתמש בטכניקות שיווק מוכחות לניהול ובניית תוכנית שיווק אסטרטגית לעסק שלכם.

בזכות השיתוף פעולה

פגישות חודשיות קבועות. הקמפיינים שלך לעולם לא יהיה ב"שגר ושכח", אנחנו ניפגש באופן קבוע כדי לבדוק את הקמפיינים, לספק דיווחים, להביא רעיונות לשיפור ולענות על שאלות.

בזכות היחס

כנות ושקיפות, אנחנו לעולם לא מסתתרים מפני נתונים ואמת, ותמיד נחלוק מידע ברוח של שקיפות. תוכל לראות את כל הנתונים שאתם רוצים ותמיד תהיה לכם גישה לחשבונות שלך.

בזכות האחריות אישית

MY-Marketing לוקחים אחריות אישית על כל משימה, לקוח וקמפיין. אנו תמיד מוכנים להקדיש את כל הזמן שבעולם כדי להבטיח שהקמפיינים יצליחו, מכיוון שכל קמפיין משקף אותנו באופן אישי.

על ידי ניצול שירותי שיווק דיגיטלי במיקור חוץ שאנו מציעים אתם יכולים לסמוך על כך שקמפיינים השיווקיים נמצאים בידיים מנוסות ויש לך את הצוות הדרוש לך כדי להצליח ולהישאר לפני עולם השיווק הדיגיטלי בקצב המהיר ומשתנה.

מגרש המשחקים שלנו ...

ניהול מוניטין

בניית אתרים ודפי נחיתה​

קידום תוכן ממומן​

קידום ברשתות חברתיות/ווצאפ

קידום אורגני/ממומן

אוטומציות​